Zaproszenie na Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki – TOOLEX 2023

Data: 20.09.2023 Kategoria: Ogólne

W imieniu Zarządu Oddziału SIMP w Bielsku-Białej mam zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów członków SIMP na wycieczkę edukacyjno-dydaktyczną na Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2023 w Katowicach.

TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa, poświęcona przede wszystkim branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. W targach udział biorą liderzy rynku, zajmujący się projektowaniem, produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających. Nie zabraknie prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

Program wycieczki:

8.00 Wyjazd z parkingu pod Bielskim Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27
9.30-12.00 Zwiedzanie ekspozycji na Targach TOOLEX 2023
12.00-13.00 Powrót do Bielska-Białej

Przejazd, ubezpieczenie oraz bilety wstępu pokrywa Oddział SIMP.

Zapisy do dnia 2 października:
1. drogą mailową: simp@not.bielsko.pl
2. telefonicznie: (33) 812-39-35 lub 796 626 060 – biuro SIMP
3. lub bezpośrednio u Prezesa Oddziału: tel. 602 305 639 (Zapisując się należy podać pesel oraz adres zamieszkania–potrzebne do ubezpieczenia)

Zapraszam!

mgr inż. Grzegorz Telok