Wizyta członków SIMP w firmie Zwick w Ulm

Data: 20.10.2023 Kategoria: Ogólne

W dniach 16-19 października 2023 r. członkowie SIMP:  prof. Ireneusz Wróbel, dr inż. Jarosław Janusz, dr inż. Piotr Danielczyk oraz Prodziekan WBMiI Jacek Rysiński, wraz z pracownikami firmy Polmotors, odwiedzili siedzibę firmy Zwick Roell w Ulm. Wizyta ta miała na celu zapoznanie się z profilem działalności firmy oraz omówieniem możliwości ewentualnej współpracy.

Zwick Roell to renomowany producent maszyn stosowanych do badania wytrzymałości zmęczeniowej oraz maszyn, w których zastosowano innowacyjne technologie pomiarowe. Jest to firma z długoletnim doświadczeniem w branży, ciesząca się uznaniem na całym świecie.

Podczas wizyty, pracownicy firmy Zwick przedstawili najnowsze urządzenia pomiarowe jak i zaprezentowali proces ich produkcji oraz montażu.

W dniach 16-19 października 2023 r., w siedzibie firmy w Ulm, odbywały się także targi testXpo. Wydarzenie to zorganizowała firma Zwick wraz z 20 partnerami. Podczas targów przygotowano szereg szkoleń, prezentacji oraz wykładów. Nasi pracownicy wzięli udział w kilku prezentacjach oraz badaniach stanowiskowych przygotowanych specjalnie dla nich.