Zaproszenie na wykład: Nieuczesane pomysły Edwarda Margańskiego

Data: 29.01.2024 Kategoria: Ogólne

Zarząd Oddziału SIMP w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza Koleżanki i Kolegów członków Koła Terenowego, członków Koła Seniorów, członków Kół zakładowych, członków Rzeczoznawców Majątkowych, członków Stowarzyszeń wchodzących w skład Beskidzkiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych, członków Szkolnych Kół SIMP na spotkanie z cyklu otwartych spotkań inżynierskich.

Spotkanie odbędzie się 15 lutego (czwartek) 2024r. o godz. 15.30 w Domu Technika NOT, ul. 3 Maja 10, sala 6.

Program:
1. Prelekcja Kol. Edwarda Margańskiego nt. rozwiązań konstrukcji lotniczych pt. „Nieuczesane pomysły Edwarda Margańskiego”.
2. Dyskusja na w/w temat.
3. Informacja nt. osiągnięć uczniów naszego Oddziału w Ogólnopolskim Konkursie – Technik absolwent 2023.

Za Zarząd

Grzegorz Telok