Nagroda StudentPRO dla Michała Janusa!

Data: 22.01.2024 Kategoria: Ogólne

20 stycznia 2024 roku odbył się Bal Zimowy organizowany przez Samorząd Studentów UBB. Podczas uroczystości wręczano nagrody oraz statuetki StudentPRO w kategoriach:

• Najlepszy Projekt Studencki,
  • Student Sportowiec / Organizacja Sportowa,
  • Najlepszy Projekt Naukowy,
  • Nagroda Specjalna: "ProJuvenes",
  • Nagroda dla Najlepszego Studenta dla osoby, która w tym roku w trakcie starania się o stypendium Rektora zdobyła największą liczbę punktów.

Michał Janus z Koła naukowego "Inżynier XXI wieku", student kierunku Automatyka i Robotyka, otrzymał statuetkę StudentPRO w kategorii Najlepszy Projekt Naukowy! W konkursie zaprezentował swoją pracę pt.: "Ploter laserowy CO2", której promotorem jest dr inż. Jacek Rysiński - Przeodniczący Odziału SIMP UBB.

Praca była prezentowana podczas Międzynarodowych Zawodów zdobywając: XIV ROBOTIC ARENA'2023 - I miejsce, Robotic Tournament'2023 - II miejsce.

Gratulujemy sukcesu!